אלי ישי תוקף: זועבי לכי לפרלמנט בעזה

 

 

עם קבלת ההחלטה על פסילת זועבי לכנסת הבאה ברכו חה"כ ישי ושטבון פסילתה - ישי: "מקומה בפרלמנט של עזה", שטבון: "זועבי סייענית טרור, מקווה שהעליון לא יקלקל"

בתגובה להודעת ועדת הבחירות על פסילת מועמדותה של ח"כ חנין זועבי, בירכו לפני שעה קלה (חמישי) ראשי מפלגת יחד ח"כ אלי ישי וח"כ יוני שטבון.

יור מפלגת יחד, ח"כ אלי ישי: "אני מברך את ההחלטה על פסילת זועבי שפעלה עם אוייבי ישראל נגד חיילי צהל. אני מקווה שבית המשפט העליון לא ישנה את החלטת הכנסת המשקפת את רצון העם. מקומה של זועבי בפרלמנט בעזה".

המדורג שני ברשימת יחד, ח"כ יוני שטבון: "כמה שנים באיחור, אך מוטב מאוחר מלעולם לא. במדינה מתוקנת, מקומה של זועבי בכלא ולא בבית הנבחרים. ועדת הבחירות עשתה תיקון גדול, מקווה שבעליון לא 'יקלקלו'. חנין זועבי היא סייענית טרור וגיס חמישי. מקווה שלא נראה אותה בכנסת העשרים"

כבר בוועדה התפרץ חבר הכנסת אלי ישי כנגדה ואמר כי מי שרדף את מדינת ישראל עלה על המרמרה לפגוע בחיילי צה"ל, לא יתכן שיקבל חסינות מהמדינה משכורת וחברות בכנסת, לכי לפרלמנט בעזה השתלח בה ישי.

"עכשיו כל אזרחי ישראל שמחים שהבאתי את מרזל לכנסת, שייתן יום יום תשובות לחנין זועבי". מרזל עצמו: "אני אגיע לכנסת ואמחק לך את החיוך מהפרצוף". 

 

 

 

Please reload