ברוך מרזל: אני סומך על הקב“ה יותר מבג“ץ

 זעם רב בקרב הימין בישראל על פסילת התמודדותו של ברוך מרזל לכנסת ישראל הבאה, כחלק ממאמצי השמאל והערבים, להפוך את המדינה למדינת שמאל המוכרת את ארץ ישראל בנזיד עדשים, היום חלקם ישבו ובחרו להצביע נגד פסילת זועבי עוכרת ישראל ובעד פסילת ברוך מרזל איש נאמן לארצנו הקדושה, אוהב את חיילי ישראל, ונלחם למען בטחונם ובטחון אזרחי מדינת ישראל.

 היום הזה יזכר כיום בו בחרו אנשים לקרב את מי שעלתה על המרמרה שגרמה נזק עצום למדינה, ונלחמה ממנו נגד חיילנו היקרים, ודווקא את האיש שמגן על החיילים ונאבק על בטחונם הם בוחרים לפסול.

היום יותר מתמיד מתבהרת התמונה מה עומד להיות לנו אם חלילה מפלגות השמאל תעלה לשלטון, מי שחשב שצמד המילים שמאל וימין אלו סתם הגדרות לעיתונות, הרי שכעת קיבלנו דוגמא חייה לעתיד העלול להמיט עלינו אסונות, כהסכם אוסלו.  

אנחנו מאמינים כי בבג"ץ ההחלטה התמוהה תבוטל וכי ברוך מרזל יהיה אחד מחברי הכנסת מן המנין בכנסת הבאה בע"ה, למען בטחונם של עם ישראל.

 

יו"ר התנועה חה"כ הרב אלי ישי מסר בתגובה לפסילה: ברוך מרזל, אוהב ישראל ואיש ארץ ישראל נפסל ממניעים זרים על ידי מפלגות החוששות לראות את ״יחד״ לוחמת בטרוריסטים מבית. זו צביעות ממדרגה ראשונה ותוצאה חמורה של שיתוף פעולה בין מרצ, הערבים, התנועה, יש עתיד וציפי-בוז׳י. אני מאמין שבג״ץ יהפוך את ההחלטה.

מרזל עצמו אמר לאחר הפסילה: "העתירה נגדי היא ההוכחה הגדולה שאין דבר ביני לבין גזענות. 25 שנה מאז עבר החוק נגד גזענות ולא הוגש כתב אישום נגדי. אני סומך יותר על הקב"ה מאשר על בג"ץ".

הוא הוסיף: "אני מוחה על ההשוואה ביני לבין המחבלת זועבי שיושבת בכנסת וחותרת להרס מדינת ישראל".