משנים כיון - מרן הערב באשדוד : מהיום כולם יחד

בתחילת הדרך ציינו במפלגה כי היא אינה נוגעת במצביעי ש"ס.

מעבר לכך, המנהיג הרוחני של התנועה, מרן ראש הישיבה הגר"מ מאזוז, אף אמר בשיחות הרבות שלו כי מי שהצביע ש"ס עד היום, ימשיך להצביע ש"ס, וכי 'יחד' פונה לקהל מצביעים חדש ושונה מזה אליו פונה ש"ס.

הערב, בכינוס באשדוד, הפתיע הרב את הנוכחים כשאמר, מהיום, החלטנו לשנות את המדיניות. גם מי שהצביע בעבר לש"ס, יצביע לנו, ל'יחד'. הסיבה, כי בתחלה העדפנו לוותר על מצביעים רבים רק בשביל לא לריב, ולפנות אך ורק לקהלים חדשים, קויונו, כי הדברים יתקבלו בהבנה ונעבוד זה לצד זה, למען עולם התורה ומפלגות הימין, אם יכולים לאחל לכחלון מנדטים ובהצלחה, אין שום סיבה שלא נסביר פנים זה לזה ונביא מכפלות כח.

לצערנו הם מתעקשים לא להשלים, ולא מפסיקים לריב ולתקוף את התנועה, גם אם לא באופן רשמי, בשטח מטות מושחתים, קריאות בוז ואיומים מגיעים מכל כיון, בשעה שהרב אליהו ישי עושה הכל להבליג ולשתוק, למען השלום, הם ממשיכים בבזיונות, אז בשביל מה להתחסד סתם?! מהיום אנחנו פותחים דלת לכל המצביעים, יחד זה יהיה הבית של כל עם ישראל כל מי שמחפש אהבה אחווה, יושר ואמת. 

לדברי הרב, "הם מחרפים ומגדפים אותנו. חשבתי שנסתדר, כי אנחנו פונים לקהל ימני והם לקהל שמאלי. מאחר ויש שינוי גישה של ש"ס בנושאים שונים, זה מחייב גם את 'יחד' לשנות את הגישה. היום אני אומר: מי שנראה לו ש"ס – יצביע ש"ס, מי שנראה לו יחד – יצביע יחד", קבע הרב.

בין הדברים אמר הרב: אנחנו מחפשים שלום מחפשים אחדות "אני שלום וכי אדבר" אני בגימטריה 61 מאזוז בגימטריה 61 אני רוצה שלום אך המה למלחמה!