פריצה למטה - לא נוקמים לא נגררים!

 

 פעילי המטה החרדי של מפלגת יחד שהגיעו הבוקר למטה בשכונת גבעת שאול בירושלים, נדהמו לגלות כי במהלך הלילה פרצו אלמונים למקום, והשחיתו את הציוד של המטה.

בין היתר שדדו האלמונים את הציוד שהיה במקום, והשליכו החוצה מהחלונות את הציוד המשרדי הרב שהיה במקום, הכולל מחשבים, טלפונים, מערכת הגברה איתה השתמשו בכנסי הבחירות, ועוד.

האלמונים שפרצו למקום לא הסתפקו בכך, ואף דאגו להשחית את תמונת מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל שתלה במקום, קרעו את התמונה והשליכו אותה ארצה בבזיון.

לסיום ההשחתה, דאגו הפעילים האלמוניים להדביק את דלת הכניסה למטה, ולתקוע את המנעול, ובכך מנעו מפעילי מפלגת יחד להיכנס פנימה ולהתחיל בעבודתם. הפעילים הזמינו למקום פורץ, והמשטרה בדרכה למקום.

אחד הפעילים אומר כי מדובר במעשה נאלח, ממנה חששו עד כה. "אפילו המפגינים אינם יוצאים מביתם ביום כה קר, אך נראה שלצורך פגיעה במפלגה, אפילו הקור אינו מצליח למנוע אותם".

יצויין כי רק לפני שבוע השחיתו אלמוניים את מטה מפלגת יחד בעיר חולון, ותלונה בנושא הוגשה למשטרה. "אנחנו מנסים לשמור על מערכת בחירות נקייה, חבל שיש מי שפועל נגדנו באלימות", אומר פעיל המטה החרדי.

ממפלגת יחד נמסר בתגובה: למרות עגמת הנפש איננו מקפידים על איש. נמשיך להשתדל ולהרבות אחדות ואהבה בעם ישראל.

לא נגרר, ולא ננקום, ממשיכים באהבה ובחיבה, כל מי שדרך השלום והאחדות קרובה לליבו, מוזמן הדלת פתוחה לכולם, והרכבת ממשיכה לדהור.

[אתר לדעת]

 

 

 

 במטה בחולון, בשבוע שעבר

 

 

תגיות: