הנה זה מתחיל: השמאל מפחד ממרזל!

 העיתונאי רביב דרוקר מפרסם היום (א) בעיתון השמאל 'הארץ' קריאה להחרים את מפלגת יחד, בעקבות הצבתו של ברוך מרזל במקום הרביעי. במאמר שפירסם, מעלה דרוקר זכרונות נוסטלגיים מהתקופה בה הרב כהנא היה חבר כנסת, והתקשורת של אז החרימה אותו והתקינה תקנות מיוחדות שנועדו לצמצם את הסיקור התקשורתי שלו.

במאמרו מדגיש דרוקר: "בבחירות 2015 רץ ממשיך דרכו של כהנא, העבריין ברוך מרזל. במקום החמישי ברשימה הוצב אדם בשם עמיטל בראלי, שסירב פקודה בזמן ההתנתקות, ישב בכלא וכבר הודיע שימשיך להטיף לסירוב פקודה. 

"בתנועה הקדושה תומכים הרבנים החשוכים ביותר והמסיתים הגדולים ביותר, אבל התגובה הציבורית עלובה למדי. זה התחיל בפסיקה פחדנית, אין דרך אחרת לכנות זאת, של בית המשפט העליון. איך השופטים הנכבדים, שעוד לא פירסמו את נימוקיהם, יסבירו לנו את העובדה שכהנא נפסל, אבל תאומו הרוחני מרזל לא? ואם בשופטי העליון אחז הפחד, מה לנו כי נלין על הפוליטיקאים". 

דרוקר קורא לכלי התקשורת להחרים את מפלגת יחד וכותב: "גם התקשורת יכולה להיות קצת פחות פסיבית ביחסה לתופעה. באופן כללי, אין סיבה לראיין את אלי ישי. הוא ממילא לא עונה על שאלות. לא מזמן העיתונאי חנוך דאום ביזבז עליו כמה שעות טובות במסגרת תוכניתו "המתנחל". כמה מאות שאלות מאוחר יותר, גם דאום הבין שישי לא יגיד כלום, לא כי הוא לא רוצה, הוא פשוט לא יכול. אז אם כבר מראיינים אותו, או מסקרים את פעילות המפלגה שלו, אולי לפחות נתמקד בעובדה שישי אחראי במו ידיו להחזרת הכהניזם לכנסת? איך עושים את זה? תסתכלו פעם על ראיון עם חנין זועבי. לא מגיע לישי טיפול טוב יותר". 

בתגובה לדברי ההסתה הבוטים אומר ברוך מרזל: "יצא המרצע מן השק, דרוקר מספר לנו בוקר וערב עד כמה הוא "עיתונאי אובייקטיבי" ונטול פניות עד כדי כך שהוא טען שצריך לממן את משכורתו הציבורית מכספי הציבור, אך לפתע במאמר ארסי בעיתון הארץ חושף דרוקר מי הוא באמת ומה הן דעותיו: דרוקר הוא שופר של השמאל הקיצוני המבקש לסתום פיות, הוא מעולם לא דיבר על החרמת חנין זועבי או אחמד טיבי, אויבי ישראל המשתפים פעולה עם החמאס, הוא מעולם לא היה עיתונאי אלא כתב חצר, עושה דברם של אנשים המבקשים להחריב את מדינת ישראל". 

מרזל מוסיף ואומר כי התשובה לדרוקר היא פשוט להפסיק לצרוך את שדריו ומסריו: "בתקופת הקדוש הרב כהנא הם - אנשי השמאל הקיצוני - יכלו לעשות כל אשר רצו, לא הייתה אלטרנטיבה, הייתה תקשורת אחת, ומי שהוחרם הושתק, אלא שהיום יש ערוץ 7, יש כיפה וסרוגים, יש בחדרי חרדים וכיכר השבת, יש גלי ישראל וקול ברמה וקול חי, יש nrg ויש עוד ועוד אתרים ועוד ועוד מקומות שאפשר לקבל בהם תקשורת מאוזנת ולכן נאמר לדרוקר ושכמותו, אנחנו לא קוראים אותך, אנחנו לא רואים אותך, לך תחפש צופים אצל חנין זועבי"                 

מתוך בחדרי חרדים 

Please reload