בשעה שכולם תוקפים, אנחנו נושכים שפתיים, אבל את העובדות כדאי שתקראו

המערכת הזו ממשיכה להתלכלך, ומנהיגה הרוחני של תנועת יחד מרן ראש הישיבה הרב מאיר מאזוז שליט"א, כמו שליחו הנאמן יו"ר התנועה הרב אלי ישי ושאר חברי התנועה, מורים להמשיך לנשוך שפתיים, לשתוק ולהבליג.

אלא שכאשר מגיעים האשמות חמורות ביותר כנגד מרן ראש הישיבה אי אפשר שלא להציג את העובדות כהוייתם, רק בכדי שהציבור ידע ויבין עד לאן דרדרו את מערכת הבחירות, עד לכדי שקרים חמורים ובזיונות ללא מצמוץ. אנחנו לא נרתעים, ממשיכים בכל הכח עם העידוד והאהבה שאתם מרעיפים.

 

סרטון נדיר בו מרן בשנותיו האחרונות מספר מי היא ישיבת כסא רחמים והעומד בראשה.

 וכך גם בישיבת "כסא רחמים" הרעיפו אהבה והערצה לא פחות, להלן הגליון שיצא לאור ע"י ישיבת כסא רחמים, עם הסתלקותו לגנזי מרום של מרן הגר"ע יוסף, כתבת תחקיר מקיפה על הקשר עם מרן, מכתבים בלעדים ומרגשים של מרן לישיבת כסא רחמים, מאמרים הגות לדמותו של מרן, וגם תמלול מלא של השיחה שנמסרה בישיבה בשבעה לפטירתו של מרן, אז למי שבחר להאשים בהאשמות חמורות, הגליון כאן שיצא לאור לפני למעלה משנה, לקריאה. 

 

הגליון המלא לקריאה והורדה

[100 עמודי כרומו, טיפת זמן לוקח לטעינה, שווה המתנה]

 ומי שאוהב להאזין לשמוע ולראות בעיניים, להלן קישור לאזכרה המלאה שנערכה בישיבת כסא רחמים בשבעה למרן זיע"א, אנו קוראים מכאן לכל הגורמים המיצירים את תנועת יחד, אנא די לשקרים להכפשות, ולדרדור המערכת לבזיון התורה, אנחנו יצאנו לדרך חדשה לאחד את כל חלקי עם ישראל, כולנו יחד, אוהבים ומוקירים את כל הרבנים, כל האנשים כל המגזרים

 

לחץ על התמונה למעבר לצפייה בדרשתו של מרן ראש הישיבה במלאות שבעה לפטירתו של

מרן

 

 

תגיות: