הב'יחד' מתרחב, עמותת הגימלאים מביעה תמיכה

 

"העמותה לקידום אזרחים ותיקים" – אנחנו תומכים במפלגת "יחד"

יו"ר העמותה, המונה כעשרים אלף חברים, רותה דנינו: "אנחנו מאמינים בעשיה חברתית משותפת עם ח"כ אלי ישי". ח"כ אלי ישי: "אנחנו, יחד, מתחייבים לשים 'קץ' למצוקתם של החלוצים בוני הארץ בישראל ולהחזיר לגמלאים את הכבוד והזכויות שמגיעות להם"

 

"העמותה לקידום אזרחים ותיקים" הכריזה אמש, על תמיכתה במפלגת "יחד – העם איתנו" בראשותו של חבר הכנסת, אלי ישי. הסיבה: פעולותיו החברתיות והכלכליות של יו"ר המפלגה, אלי ישי, למען אוכלוסיית הקשישים במדינת ישראל במהלך השנים.

העמותה מונה כעשרים אלף חברים מכל רחבי הארץ. יו"ר העמותה, רותה דנינו, מי שיזמה והקימה בעבר את מפלגת הגימלאים שזכתה להצלחה גדולה בבחירות לכנסת ה 17, שיבחה את פעולותיו של ישי בנושא ואמרה: "אנחנו מאמינים בעשיה חברתית משותפת עם ח"כ אלי ישי ותמיכתנו בו היא על מנת לפעול ולשפר את מצבם של האזרחים ותיקים בישראל. אנחנו מעריכים מאוד את העשייה שלו, הן כשר והן כחבר כנסת. הוא תמיד דאג לנו, חוקק את חוק פנסייה חובה שעוזר לנו להזדקן בכבוד, את חוק הנגישות לנכים ומוגבלים ועוד. אני משוכנעת, אחרי ששמעתי את תכניותיו לכנסת ה- 20 בנושאים הכלכליים ונושאי הדיור, שהוא ומפלגתו ימשיכו לדאוג לנו גם בכנסת הבאה". 

 

חבר הכנסת, אלי ישי בירך על הודעת ההצטרפות: "אנחנו, יחד, מתחייבים לשים 'קץ' למצוקתם של החלוצים בוני הארץ בישראל ולהחזיר לגמלאים את הכבוד והזכויות שמגיעות להם בזכות ולא בחסד. עשינו הרבה למענם, אבל יש עוד הרבה מה לעשות ולשפר. אנחנו נקים חטיבה מיוחדת במפלגה שתעסוק אך ורק בנושא זה. זה יהיה אחד הנושאים העיקריים עליו נילחם בכנסת ובממשלה הבאה, בעזרת השם".

 

 

Please reload