תושבי דרום תל אביב לא שוכחים!

 

 

 יחד עם יו"ר התנועה ח"כ אלי ישי, סיירו נציגי המפלגה ברוך מרזל ודודי שוומנפלד בדרום תל אביב כשלצידם פעילי המפלגה, הפעילה החברתית מאי גולן תושבת השכונה, ד"ר מיכאל בן ארי ותושבים מקומיים.

הפעילים יצאו מגן לוינסקי, המשיכו לשכונות השונות בדרום תל אביב ונפגשו עם בעלי עסקים באיזור.

ד"ר מיכאל בן ארי אמר בסיור כי הוא מצפה שח"כ ישי יחזור למשרד הפנים כיוון שלדבריו "אלי ישי עשה שם עבודה חשובה, הוא עמד באומץ מול אנשים שרוצים להחריב את הזהות היהודית של המדינה. בן ארי הוסיף "אני לא אשכח איך אילן גילאון היה עושה לישי את המוות וישי עמד נחוש מול כל ההתקפות והמתקפות
נגדו, אם זה בנושאים של העברת המסתננים מכאן, הגבלתם וכל הנושאים שיש בהם לגרום לכך שהמדינה שלנו תשמור על הזהות שלה ולא יופקרו תושבי דרום תל אביב".

חבר הכנסת אלי ישי אמר: "לפני מספר שנים כשהחלה תופעת המסתננים קמתי ואמרתי שהדבר מסכן את הרוב היהודי במדינת ישראל ופירטתי בצורה ברורה ביותר את הסכנות. הפכו אותי לגזען וחשוך והיום כולם מבינים שצדקתי. יחד עם זאת נאבקתי להקמת גדר אבל זה לא מספיק. בשנתיים האחרונות הממשלה לא עשתה מספיק להחזיר אותם, צעירים מהגרי עבודה לקחו את העבודה מהצעירים שלנו, מחיילים משוחררים, זקנים נזרקו מבתיהם. מזעזע לראות בתי כנסת שחוללו. תושבי דרום ת"א הם חלשים ועניים ברובם. הם לא מצפון ת"א והם הנפגעים העיקריים. חייבים להחזיר את המסתננים הביתה ולהחזיר את הביטחון האישי לתושבי דרום ת"א, אילת וערד.

ברוך מרזל סיפר: "בזמנו של ד"ר מיכאל בן ארי ישבתי פה פעם בשבוע, כל שבוע הייתי בא מחברון לשבת בלשכה הפרלמנטרית של ד"ר מיכאל בן ארי ואנחנו מתכוונים להמשיך את העשייה הזאת לדאוג פה לתושבים החלשים". 

מרזל הוסיף
כי: "לא יכול להיות שיש קבוצה גדולה בישראל שראש העיר שלה לא מעניינת אותו אכיפת החוק; לא חוק העסקים ולא חוקים אחרים ונותנים למסתננים להשתלט על
הבתים שלהם,  אנשים פה חיים בפחד, חיים באימה ולא יכולים לצאת בלילות, בנות נאנסות פה והעבריינות משתוללת. אנחנו נדאג להחזיר את הביטחון לתושבי המדינה ולהחזיר את המסתננים לארצותיהם ולהחזיר את הביטחון לתושבים.

ד"ר בן ארי חתם את הסיור ואמר כי דרום תל אביב הופקרה במודע אבל דרום תל אביב היא רק סימן. מדינת ישראל נכבשת מבפנים ומה שקורה כאן זה מה שיקרה
בכל מקום אם לא נעצור את זה, ולאלי ישי היה את העוז כשהוא היה בממשלה מול כולם ואף אחד לא היה איתו כדי להוביל את זה. אנחנו משוכנעים שבכנסת הבאה בתפקיד הבאים הוא ימשיך במשימה הזו.

 

הפתעה נעימה. במהלך הסיור היום (ראשון) בדרום תל אביב, נתקלה המשלחת במסתננים שהודו במפורש שהם מסתננים לישראל וממש לא מתנצלים על זה.

מאי גולן, יו''ר תנועת ''העיר העברית'' ופעילה מוכרת בדרום תל אביב, פרסמה תיעוד מהמפגש בין אנשי "יחד" למסתננים וכתבה בעמוד הפייסבוק שלה: "שימו לב במה נתקלנו היום במהלך הסיור - מסתננים אריתראים שמודים בזה שהם מסתננים ללא בושה.

"מסתננים אריתראים - במסווה של 'פליטים' שיש להם מספיק כסף בשביל לשלם מס הכנסה. מסתננים אריתראים שאומרים בפה מלא – זו לא המדינה ולא הבית שלכם. מסתננים שלמדו איך להשתמש במושג 'דמוקרטיה' כדי לשקר. מסתננים אריתראים שאומרים לנו מה קובע החוק פה ומודיעים לנו מה אנחנו צריכים לעשות".

אחד המסתננים הגדיל לעשות וצעק לעבר גולן "למה קיבלתם אותנו? קיבלתם, עכשיו זו בעיה שלכם".

 

עדין בהשראת פורים, סרטון משעשע שהגיע לידנו, בשבילכם.