אלי ישי מגיב: “לא תקפנו אותך כששיבצת ברשימתך מעשן סמים

אלי ישי מגיב: "לא תקפנו אותך כששיבצת ברשימתך מעשן סמים

יו"ר מפלגת 'יחד', חבר הכנסת אלי ישי, פרסם הודעה פומבית בה הוא פונה ליו"ר מפלגת 'הבית היהודי', השר נפתלי בנט, בעקבות המתקפות האחרונות על מפלגתו.

 

"נפתלי אחי היקר", פותח ישי את דבריו בנימה האופיינית דווקא לבנט.

לדבריו: "רבים, ואולי גם אתה, שואלים מה ההבדל בין הבית היהודי לבין 'יחד'. אתמול הגדרת אותנו כמפלגה מיותרת, חשוב אם כך שתדע את הערך המוסף שרק אנחנו נביא לממשלה הבאה".

ישי מדגיש כי "אנחנו המפלגה היחידה המאחדת תחתיה, חרדים, בני ישיבות, אברכים עובדים, מתנחלים, דתיים לאומיים, חילוניים – יחד מזרחיים ואשכנזים, במטרה לדאוג באמת לכולם".

"אנחנו לא מפריעים לך לגייס קולות. אנחנו לא מתיימרים להיות מתחרים בליכוד, אלא מפלגה עם חזון משל עצמה, שתוביל ולא תובל. אנחנו לא נסכים לפגיעה בעולם התורה. אנחנו לא ניתן לפגוע בסטטוס קוו ונתקן את כל החוקים הנוראיים שהממשלה האחרונה, בה אתה חבר, העבירה", המשיך ישי.

ישי ממשיך וכותב לבנט כי "לא תקפנו אותך על הצבתו ברשימתך של מועמד מעשן סמים, התומך בליגליזציה של סמים, דבר המעביר מסר חמור מאוד לבני הנוער. לא תקפנו אותך על החלטתך להוציא את אלי אוחנה, דבר שגרם להרמת גבה בציבור המזרחי. הם שאלו מדוע הכדורגלן לא ומעשן הסמים כן".

בפנייתו לבנט ממשיך ישי ומבהיר כי "אנחנו נהיה בכנסת ובממשלה הבאה למען הבוחרים שלנו ולמען כלל ישראל ונדאג להם לפי השקפותיהם, ממש כפי שהתחייבנו להם ערב הבחירות".

"אנחנו לא נגמגם כשידברו על שלום מדומה, החזרת שטחים ושחרור מחבלים מרצחים עם דם על הידיים. נדאג לתורת ישראל, עם ישראל וארץ ישראל, בלי להתנצל".

"נפתלי אחי", כתב ישי לסיום,  "יחד' היא כיום מפלגת הימין היחידה. המפלגה היחידה בימין שהיא גם תורנית וגם חברתית. לכן, אם חשוב לך שביום הבחירות גוש הימין יתחזק, אנא גלה אחריות.

Please reload