אבא מה עשו לך! רבם שרפו!

 מי היה מאמין אבל גם לכאן הדרדרה המערכת הזו. כעת (שישי) פעילי תנועת יחד מחלקים חומרי הסברה עיתון ופליירים להנגיש לציבור את האמת שלא אושרה בעיתונות החרדית, אך ישנם גורמים שלא מוכנים להשלים עם חופש הביטוי, ולייתר דיוק זכות התגוננות מנימלית, ובחרו ביד בריונית להשתיק ולמנוע מהציבור לשמוע את הצד השני.

כמי שלאורך כל הבחירות נשך שפתים כנגד הרדיפה נגדו, עמדו גם היום פעילי תנועת יחד בצומת בר אילן, ופעילים ממפלגה חרדית שהחליטו כאמור כי לא יתכן שיחולק חומר הסברה בניגוד לדעתם, החלו לתקוף מילולית ופיזית את פעילי התנועה, אלימות של ממש, עד כדי פציעות הגיעה למקום.

אך זה החלט הפחות כואב בסיפור, אותם גורמים גזלו עיתונים המיועדים לחלוקה שבהם מתנוססת בשער תמונתו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל, ולא פחות ולא יותר שרפו את אלפי העיתונם הגזולים יחד עם תמונתו של מרן.

כואב לראות את אותם המתיימרים להמשיך את דרכו של מרן לוקחים את תמונתו ושורפים אותה בריש גלי, מאוד מתמיה האם דרכו של מרן לפעול בדרכים כה ברוטליות ואלימות, ולקיים בעצמם: רבם שרפו!

מיותר לציין כיהעיתון גדוש בתמונותיהם של רבנים נוספים מרן ראש הישיבה הגר"מ מאזוז, הרב יורם אברג'ל ועוד עשרות רבנים מגדולי הדור. כל זה לא מנע מהם מלעשות את המעשה המבייש הזה, ולחלל שם שמים ברבים. אנחנו מוקיעים את אותם בריונים שכופים בדרכים בריוניות כנגד כל מי שעומד בדרכם, אך נמשיך לשמור על הוראתיו של מרן ראש הישיבה לשתוק ולהבליג.

יום שלישי הקרוב זה יגמר 'קץ' לבריונות, 'קץ' להתנשאות. אני אתה ואת נהיה שותפים למהפכה.

למרבה ההפתעה דובר התנועה בוחר לצייץ בטויטר ממש ברגעים אלו שתמונתו של מרן עולה בלהבות ע"י "גורמים", את הציוץ המוזר הזה. תקראו תתמהו, עולם השקר כבר אמרנו!