זהירות: מסע השקרים טרם נגמר! הונאה וסילוף!

זהירות: מסע השקרים טרם נגמר! הונאה וסילוף!

 

 הטריק החדש, ליל הבחירות אם מישהו חשב שהכל מאחרינו, מסתבר שישנם כאלו שלא בוחלים בשום דרך גם ברגעים האחרונים,  בשעה האחרונה מתרחשת הונאה חמורה. 
מתקשרים ממטה כלשה ואומרים שמפלגת יחד ״בוטלה״ בהחלטת הרב מאזוז או שהרב מאזוז הסיר תמיכתו. ובלי בושה אף נותנים מספר טלפון לבירור שם יש מענה אנושי ואדם המציג עצמו כמקורב לרב בן שמעון המאשר את הדברים.
זה הטלפון שנותנים לבירורים  054-8468596

אין צורך לומר כי הדברים שקר וכזב! וכי כבר בראשית היום אמר מרן ראש הישיבה הרב מאזוז כי בטח עוד יוציו שמועות כאלו אז אני מודיע כעת כי אנחנו הולכים עד הסוף ובע"ה גם מנצחים!

כמו כן כפי שדיווחנו מס]ר פעמים ממיידע שהגיע לידנו לאורך כל שעות ההצבעה, בואו גורמים שאינם מאפשרים קיום חיים דמוקרטים במדינתו, ויחליפו את פתקי קץ לפתקים פסולים, הפסילה כמעט ולא מורגשת, בסך הכל תוספת 'הרב' לאלי ישי והפתק נפסל, אחים ואחיות תפתחו עיניים, אם תם מזהים פתקים פסולים גשו אל ועדת הקלפי ותדרשו בדיקה מדוקדקת מידי פעם בקלפי, וכן החלפת כל הפתקים הפסולים באופן מיידי.

בנוסף חשובהחיילים שלנו היקרים שכבר עמדו בפני פתקי הצבעה, מספרים לנו כי ישנם כל כך הרבה אותיות דומות לפתקי קץ, אזז חברים לפתוח 10 עיניים ולא להתבלבל רק קץ.

 

Please reload

המיוחדים