נאבקים על האמת שלנו!

 אם יש מישהו שחשב שאם הוא יסלף את תוצאות הבחירות אז אתם תשתקו, אז שלא! אתם קרוצים מחומרים אחרים! ואנחנו מקבלים את ההתקוממות שלכם כנגד העוול שנעשה, והחלטנו, נאבק בכל הכח בשביל האמת שלנו! לא ניתן לשקר ולרע לכפות את דעתו בבריונות ובסילוף! 

אחים אחיות חברים יקרים! כולנו חשנו את הסטירה עם השמע התוצאות, חשבנו כבר להשלים עם זה, אלא שאז אתם הקמתם זעקה, לא הייתם מוכניםלהשלים עם זה מאות הודעות הגיעו לאתר לבד, ועוד רבבות בכל דרך אפשרית, והבהרתם לנו כי ממש לא! העם איתנו אך לצערנו ישנם גורמים שסילפו ביד אכזרית את תוצאות הבחירות עשו הכל בשביל שהקול שלנו לא ידמע.

והם לא בחלו בשום דרך, כפי שכבר הזהרנו ביום הבחירות כאן באתר ובדרכים שונות, פתקי קץ נעלמו מהקלפיות, הוחלפו לפתקים פסולים, איימו על המצביעים, פיתו אתכם בשוחד בתוך הקלפיות, קלפיות שלמות נמצאו זרוקים, ועוד עשרות דרכים אפלות, ואחרי שעשו הכל בשביל שנכשל, עוד קמים עלינו על הפספוס הקטן של אלפי קולות בודדים. 

הבנו שיש מישהו שלא רוצה לתת לנו לנצח, אבל אנחנו בעידודכם נאבק למען הצדק ונוכיח את מה שאתם זעקתם!

אנחנו פונים אליכם חברים, אנחנו נעשה הכל מצידנו להוכיח את המציאות הכואבת, אבל אתם חייבים להיות שותפים למאבק!

אם הייתם עדים לסילוף הבחירות, לדוגמא הגעתם ולא מצאתם פתקים, שידול ותעמולה אסורה, פתקים פסולים, לא אעמוד הצהרת פשרו לכם להצביע, וכדו' אנחנו צריכים את ההצהרה שלכם!

רק ביחד נגבור על השקר!

לחצו על הקישור הבא ותמלאו טופס הצהרה עם כל הפרטים שלכם ועל העדות שלכם!

 

לתלונת ועדות

קלפיות שנמצאו זרוקות בתל אביב ובביתר, תמונות מוזרות של קלפיות מסתובבות אצל אנשים, והכרעת ועדת הבחירות בנוגע לפתקים הפסולים