מהפכה בעולם הפוליטי: אפליקציית שיתוף עם הנציגים. קבלו את המהפך בישראל

מהפכה בעולם הפוליטי: אפליקציית שיתוף עם הנציגים. קבלו את המהפך בישראל

8.10.2017

 

מפלגת יחד שפספסה את מחסום אחוז החסימה בפער קטן, כבר נערכת לבחירות, ויוצאת במפקד ראשון מסוגו, המעניק סמכות וחיבור עם המתפקדים הרבה מעבר לפריימריז בין מועמדי המפלגה.

באתר ההתפקדות החדש של המפלגה, מעניקה המפלגה למתפקדיה, מעבר להצבעה לפריימריז בין נציגי המפלגה לכנסת, ובמוציפאלי, גם האפליקציה ייחודית שתשמש חיבור בין נציגי המפלגה למתפקדיה.

באפליקציה הייעודית, יוכלו המתפקדים למפלגה, לשלוח פניות ישירות לנציגי הפלגה בכנסת ובמועצות, כאשר בסופו של התהליך יוכלו לדרג את שביעות רצונם מהעזרה והסיוע שהוגש להם. 
הדבר המשמעותי בזה, הוא שברגע האמת בהרכבת הרשימות הבאה,ינתן משקל משמעותי לדירוג שביעות הרצון של הציבור, לגבי המשך כהונתו של הנציג כמו גם קידומו. במפלגת יחד מאמינים כי ביקורת של האזרח הקטן תביא לסטנדרטים חדשים של עשייה ודאגה גם לאזרח הקטן.

דבר מעניין נוסף שיתאפשר באפליקציה הייעודית, זהו משאל בקרב המתפקדים, שייערך לגבי חוקים הנוגעים בסופו של דבר לכיסו ולעתידו של כל אחד, באמצעות האפלקצייה תיערך ההצבעה שתוצאותיה ישפיעו על הצבעת נציגי המפלגה.

מערך ההתפקדות עצמו הוא ייחודי בכך שהוא אינטרנטי ומנגנון ההנעה שלו שיתופי, זאת אומרת, כאשר לכל מתפקד ניתנת ההזדמנות בתום ההתפקדות לשתף את מיזם ההתפקדות לחברים ואנשי הקשר, על ידי לינק ייחודי אישי, בשעה שכל מתפקד שיתפקד על ידי לינק זה, ירשם כנפקד על ידי משתף הלינק, בכך ניתן לצבור קרדיט ודירוג כמות מתפקדים.

תנועת יחד אף הציבה יעד של שלשה מתפקדים לפחות לגיוס על ידי כל חבר, בהגיע ליעד זה יוכל המתפקד להעביר שם שיתברך על ידי מנהיגה הרוחני של המפלגה הגאון הגדול הרב מאיר מאזוז שליט"א.

דמי ההתפקדות והחברות, הינם חד שנתיים, בסך של 72 לזוג, 52 ליחיד.

לחצו כאן למעבר לעמוד ההתפקדות


יו"ר מפלגת יחד הרב אלי ישי מסר בהשקת המפקד: המטרה המרכזית שלנו בכל המהלך המתקדם הזה, זהו לקבוע מחדש את המושג נציגי ציבור, כאנשי עשייה שיפעלו במלא היכולת לעזור לכל אזרח ואזרח ברמה הפרטית והאישית, כאשר בכל רגע הם עומדים תחת ביקורת של הציבור, ועל מסירות יזכו גם לפרגון, במתכונת כזו מי שלא מוצלח יוחלף, מי שיהיה ראוי ויתאמץ יקודם. בנוסף יש כאן באופן תקדימי, התחשבות ואוזן קשבת לדעתו של כל אזרח ואזרח, בנושאי חקיקה הנוגעים בסופו של דבר בעתיד של כל אחד ואחד. לשם כך אנחנו רותמים לראשונה בתחום הפוליטי את הטכנולוגיה המתקדמת, להביא למקסימום עשייה ודאגה לאזרח שאין לו את הקשרים והמקורבים".

Please reload

המיוחד